Laser Kozmetik

Uygulama

Tırnaklarınızın'da Süslenmeye İhtiyacıvar, Tırnakların üzerine istenilen desen, fotoğraf ya da şekli saniyelerle basabilen Tırnak Süsleme makineleri girişimcilere yepyeni bir alan açıyor. Özellikle gençlerin çok ilgisini çekecek girişimcilere de yeni fırsatlar yaratacak bir makine, İstenilen desen, şekil ya da fotoğrafı tırnak üzerine işliyor.

Kullanımı çok pratik. Bilgisayar kullanmasını bilen herkes tarafından kolaylıkla yarım günde öğrenilebiliyor. Avrupa'da ortaya çıkan ve uzun sürelerde elle yapılan 'tırnak süsleme' adlı bir akımı saniyelere indiren bu makine, şimdi hem güzellik sektörünün hem de girişimcinin hizmetinde.

Laser bilgisayar tarafından Türkiye distribütörlüğü yapılan makine dijital fotoğraf makinası ile çekilmiş ya da internetten alınmış istenilen şekil,desen veya fotoğrafı tırnakların üzerine çok kısa sürelerde basıyor. Tek tırmak 3 YTL 10 parmak 20YTL Öte yandan 1500'e yakın hazır desen de makinenin belleğinde zaten mevcut. Şu anda tek tırnak için istenilen fiyat üç YTL civarında. Tırnak başına gider ise sarf malzemeleri ile birlikte 0,20krş arasında. Yani 10 tırnak baski maliyeti maximum 2TL.

CE ve FCC gibi uluslararası standartlara sahip ve Türkiye'ye ithali aşamasında TSE'den onayı da alınan makine bir sene garantili olarak satışa sunuluyor.Tırnak süsleme makinaları set halinde satılıyor. Temel olarak bir bilgisayarınız olması halinde makineyle birlikte,desen ve resimlerin basılmasını sağlayan yazıcı kartuş, 2 adet özel solisyon yağı, 250 adet şeffaf tırnak kenar bandı, 1 adet desen kataloğu, ve gerekli yazılım veriliyor.

Kullanımı Çok Basit Bir adet kartuj ile bin civarında tırnak boyanabiliyor. Kullanım için eğitim süresi bir gün sürse de bilgisayar kullanmayı bilenler için bu süre en fazla yarım güne iniyor.

Tırnak boyama kataloğunda iki tip tırnak için desenler bulunuyor. Birinci tip 'full nail' tabir edilen tam boyama, diğeri ise 'transperent nail' diye tabir edilen astarsız- şeffaf boyama. İşlem sırası ise şöyle; tırnakların üstüne manikür sonrası beyaz boya sürülüp ve kurumaya bırakılıyor. Ardından özel yağ sürülüyor ve tırnakların çevresine şeffaf bant yapıştırılıyor. Daha sonra tırnaklar için desen seçiliyor ve parmak makina içindeki özel yuvaya yeleştiriliyor. Kamera kullanılarak resmin tırnak üzerindeki lokasyonu belirleniyor. Boya butonuna basılarak boyama işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak koruyucu sürülerek, tırnak dekorasyonu tamamlanıyor.

Kiralama ve Çalıştırma alanları: Tırnak süsleme Makineleri için kullanım alanı da oldukça geniş. Özellikle kuaför - güzellik salonları, takı mağazaları, solarıum merkezleri, büyük alışveriş merkezleri, üniversite kampüsleri, turistik bölgeler ve insan trafiğinin yoğun olduğu eğlence mekanları ilginin yoğun olacağı yerler olarak öneriliyor. Tırnak süsleme Makinelerin'den kiralama usulü ilede kazanç elde etmek mümkün. Aldığınız makinenin içinde sayacı mevcut,istediğiniz bir elemana cihazı bırakıp günler sonra bile uğrasanız kaç adet ne basılmış nezaman basılmış dökümanını alabilmektesiniz.Kesinlikle bu dökümanlar üzerinde kurucu şifresi olmadan değişiklik yapılamamaktadır.

Laser Kozmetik ve Bilgisayar Tel: 02324892541-0535 860 35 35 http://www.nailprinter.net/

BİZE ULAŞIN

BİZE MESAJ ATIN